سفارش تبلیغ
صبا ویژن

جراحی بینی در ساری

جراحی بینی

براساس آمار موجود، جراحی بینی یکی از رایج‌ترین جراحی‌هایی است که در ایران انجام می‌شود. به گونه‌ای که هر ساله بسیاری از افراد از کشورهای خارجی برای انجام این جراحی به دلیل تبحر پزشکان و پایین بودن هزینه‌ها، به ایران سفر می‌کنند. جراحی بینی می‌تواند بنا به دلایل پزشکی مانند اصلاح مشکلات تنفسی و یا مشکلاتی که به صورت مادرزادی همراه فرد بوده‌اند، انجام شود. علاوه بر این، برخی از افراد که از ظاهر بینی خود راضی نیستند، می‌توانند از این جراحی برای بهبود ظاهر بینی خود استفاده نمایند. از بین تمام اعمال زیبائی، جراحی پلاستیک بینی که اصطلاحاً ” رینوپلاستی ” نامیده می‌شود از ویژگی‌های خاصی برخوردار است. این عمل چیزی بیشتر از مهارت جراحی است و در حقیقت تلفیقی از علم و هنر است.

در بعضی موارد که بینی دچار شکستگی و انحراف بسیار شدید است جراحی بینی به همراه عمل انحراف بینی ضروری است اما در اکثر موارد در خواست خود بیمار جهت زیبا شدن مطرح است و پزشک از لحاظ ممکن بودن یا اینکه منع عمل برای بیمار نباشد بررسی لازم را انجام می دهد لذا در خواست بیمار در این عمل و کلاً جراحیهای زیبایی مهم است.

جراح زیبایی بینی قبل از هر چیز یک پزشک است  و فاکتورهای پزشکی و روانی که باعث شده یک فرد سالم با میل خودش برای انجام یک جراحی مراجعه کند را به خوبی درک می‌کند  ضمناً او مثل میکل آنژ یک مجسمه تراش است.

به همین علت شرکت در یک جلسه مشاوره پزشکی را می‌توان یکی از مهم‌ترین مراحل انجام عمل بینی در نظر گرفت که بسیاری از افراد ساده از کنار آن می‌گذرند. در این جلسه، سعی کنید که اطلاعات کاملی از شرایط سلامت خود و تاریخچه پزشکی‌تان در اختیار جراح قرار داده و در مورد هزینه انجام جراحی سؤال کنید.

جراحی بینی در ساری

جراحی زیبایی بینی با حفظ عملکرد تنفسی همراه می‌باشد، بدین معنی که نه تنها تنفس بیمار پس از جراحی دچار مشکل نمی‌شود، بلکه در صورت وجود مشکل تنفسی، بهبودی تنفس نیز حاصل می‌گردد. در جراحی زیبائی بینی که برای بهبود شکل ظاهری بینی انجام می‌شود، بخش‌های خاصی از بینی (استخوان و غضروف) تغییر داده می‌شوند تا هماهنگی بیشتری با سایر اجزای صورت برقرار گردد. برای این کار می‌توان از برش‌های جراحی بسیار کوچکی در داخل بینی استفاده کرد (رینوپلاستی بسته) یا اینکه علاوه بر برش‌های فوق از برش کوچکی در دیواره بین سوراخ‌های بینی استفاده کرد (رینوپلاستی باز). (منبع: ویکی پدیا)

معمولا انجام عمل بینی به دلایل مختلفی مانند برطرف کردن مشکلات تنفسی، جراحی زیبایی، ترمیم و ... انجام می شود و در بین اکثر افراد دیده شده است. یکی از مهمترین نکاتی که در هنگام تصمیم گیری برای جراحی بینی بایستی مورد توجه قرار دهیم این است که، چه نوع عمل و جراحی بینی می خواهیم انجام دهیم؟ و نسبت به نوع عمل بینی، بهترین جراح بینی را برای خود پیدا کنیم.

زیبایی چهره از نکاتی است که باعث افزایش اعتماد بنفس فرد شده و در زندگی اش بسیار تاثیر گذار است. به همین دلیل است که جراحی بینی برای زیبایی بسیار پر طرفدار است.

اگر قصد انجام جراحی بینی در ساری را دارید می توانید با کمک لیستی که کارشد رای شما اماده کرده است جراحان را پیدا کنید.

منابع: